O mně


Od roku 1991 se zabývám problémy žen a jejich postojem k životu. Nejprve jsem měla kosmetický salonek v Praze 3, následně jsem v roce 1994 založila první dámský klub v Praze TOP LADY CLUB. Soustředila jsem kolem sebe mnoho zajímavých osobností a firem, které měli co předat ženám jakéhokoliv věku. Jednalo se o organizaci přednášek, kurzů, setkání se zajímavými osobnostmi, léčiteli, lékaři a dalšími odborníky s pozitivním vlivem na zdravý životní styl žen a jejich rodin. Od roku 2009 se ještě hlouběji zajímám o zdravou výživu a její vliv na zdravotní stav jednotlivců. Vedlo mne k tomu zjištění markantního zvýšení obezity v naší zemi a to nejen u dospělých lidí, ale bohužel i u nastupující generace a u malých dětí.

Do nedávna jsem působila současně v Praze 3 a v Benešově u Prahy. Nyní se soustředím především na Benešov, kam za mnou jezdí klientky a klienti nejen z okolí, z okolních měst jako je Sázava, Vlašim, Sedlčany, Týn, Říčany, ale také až z Prahy.

Více také na https://www.sebelecba.com/cs/


Pracujte na svém zdraví a kráse! Uvidíte, že začnete jinak vidět sama sebe, své okolí, svět kolem Vás. Vaše okolí se začne na Vás dívat jinak a chovat se k Vám s úctou a respektem.