O mně


 Od roku 1991 se zabývám problémy žen a jejich postojem k životu. Nejprve jsem měla kosmetický salonek v Praze 3, následně jsem v roce 1994 založila první dámský klub v Praze TOP LADY CLUB

            Soustředila jsem kolem sebe mnoho zajímavých osobností a firem, které měli co předat ženám jakéhokoliv věku. Jednalo se o organizaci přednášek, kurzů, setkání se zajímavými osobnostmi, léčiteli, lékaři a dalšími odborníky s pozitivním vlivem na zdravý životní styl žen a jejich rodin. 

            Od roku 2009 se ještě hlouběji zajímám o zdravou výživu a její vliv na zdravotní stav jednotlivců. Vedlo mne k tomu zjištění markantního zvýšení obezity v naší zemi a to nejen u dospělých lidí, ale bohužel i u nastupující generace a u malých dětí. Bohužel s obezitou je spojena snížená imunita a mnoho zdravotních problémů, které ještě v nedávných letech mladí lidé ani děti neznali.

Již téměř 30 let spolupracuji s lékaři, léčiteli, zajímám se o psychiku člověka, o odraz psychiky na vizáži a chování jedince a opačně.  Fascinující je  "tajemství" vzájemného propojení zdraví, mysli i duše, které je nepochybné. 

Navštívila jsem několikrát Čínu, zemi, kde i lékaři neustále  pečují o učení jejich dávných předků. Je obdivuhodné s jakou péčí propojují léčbu současnou, moderní s poklady uchovaných z dob minulých generací. 

            Do nedávna jsem působila současně v Praze 3 a v Benešově u Prahy. Nyní, po nepříjemných covidových letech se soustředím především na Benešov, kam za mnou jezdí klientky a klienti nejen z okolních měst jako je Sázava, Vlašim, Sedlčany, Týn, Říčany, ale také až z Prahy. Působím i kousek od Velkých Popovic, v Kunicích, ale dojíždím i za klientkami na jejich pracoviště nebo domů. 

Vše je pouze na dohodě. 


Pracujte na svém zdraví a kráse! Uvidíte, že začnete jinak vidět sama sebe, své okolí, svět kolem Vás. Vaše okolí se začne na Vás dívat jinak a chovat se k Vám s úctou a respektem.