NEJDŮLEŽITĚJŠÍ STRÁŽCE ČÍSTOTY V TĚLE

16.05.2024

 Víte že: "Nejdůležitějším strážcem a filtrem v těle jsou játra"?

Pořekadlo: "Vše je v hlavě" neplatí tak úplně.

Skutečnou pravdou je:

 "O nasměrování vašeho zdraví v mnoha případech rozhodují vaše játra a velký pomocník tzv. "druhý mozek = vaše střeva".

V mnohém ovlivňují i vaši náladu a pocity.

Téměř každý člověk v naší civilizované době má znečištěná játra, čímž vzniká spousty zdravotních problémů.


Ideální je začít vždy od příčiny, když se tedy vaše hlava rozhodne, že se do toho pustíte, je na půl vyhráno.

Důvodem může být zlepšení vašeho zdraví, nebo prostě zbavení se několika kg navíc.

Užitečné je spojit pročištění jater i střev současně a nastolení zdravého mikrosvěta ve střevech.

Nejen že si ulehčíte od mnoha zdravotních problémů, nebo je alespoň zmírníte, ale určitě si prodloužíte délku svého aktivního a kvalitního života bez únavných a otravných nemocí, často se zátěží nechtěných kg navíc. !!! Vaše játra jsou velikým ochráncem a bojovníkem za vaše zdraví !!!

Ale pokud se unaví játra i střeva, která se snaží napravit mnoho vašich přešlapů, hříšků, ale i vlivů z venčí, které si ani neuvědomujeme, pak je náprava často mnohem složitější.

Játra vás chrání tím, že ukládají hluboko pod povrchem mnoho nepřátel, kteří ovlivňují negativně vaše zdraví a často jsou životu nebezpeční.

Nečistoty v játrech (zbytnění nebo zatučnění jater, uložené kovy ….) naznačují například: ekzémy, lupénka, cukrovka, streptokokové nákazy, akné, DNA, nadýmání, ledvinové kameny, únava, problémy s nadváhou, autoimunitní nemoci, deprese, únavový syndrom, nadýmání, zácpy nebo naopak stálý průjem, rakovina, problémy s tlakem, srdíčkem i mnoho dalších zdravotních problémů….

Mnoho nemocí mohou způsobovat viry a nevítané bakterie, které se zabydlely ve vašich játrech.

Játra jsou hlavním filtrem těla a zásobárnou živin, představují tedy jednoznačně nezbytného pomocníka v situaci, kdy se potýkáme s jakýmkoliv zdravotním problémem. 

Co nabízím?

1. krok: Vyšetření a konzultace

Pokud za mnou přijde klientka/klient a má zájem zbavit se více nebo méně kg navíc, nebo jen posílit svou imunitu, začínám vždy od celkového vyšetření.

Směrodatná pro mě je historie zdravotních problémů klienta a následné vyšetření pomocí kvantového analyzátoru, který nám prozradí kromě znečištění jater funkčnost zažívacího traktu včetně střev, žaludku, dále ledvin a mnoho dalšího.

2. krok: Řešení problému

Současně ruku v ruce s vyčištěním jater, zprovozněním střev a doplněním chybějících vitamínů, při úpravě jídelníčku a pravidelném pitném režimu odchází i nechtěné tuky a zavodnění z těla ven.

Celý proces je postupný a to co se v těle usadilo za desítky let, určitě neodejde za pár dní. Chce to trpělivost a pravidelnou péči. To vše průběžně s klienty kontroluji a konzultuji.

Únava mizí, postupně se zlepšuje i zdravotní stav, přebytečné kg odcházejí na trvalo.

Jen je třeba chtít, začít a nevzdávat se….