KVANTOVÝ MAGNETICKÝ ANALYZÁTOR - analýza zdraví

22.07.2017

NOVINKA: od 1. srpna 2017

ZJIŠTĚNÍ PŘÍČINY ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ POMOCÍ

"KVANTOVÉHO MAGNETICKÉHO RESONANČNÍHO ANALYZÁTORU"

Cena od 1. září 2017 - 450,- Kč k ostatním službám (viz. ceník)

Kvantový magnetický rezonanční analyzátor je diagnostický přístroj, který dokáže vyhodnotit 38 zdravotních zpráv a 261 podrobných analýz zdraví. Díky tomuto přístroji získáme podrobnou informaci, na které orgány v těle se zaměřit, ukáže nám chybějící vitamíny, stopové prvky a minerály, vypracuje zdravotní stav a najde hlavní zdravotní problém a oslabená místa v těle.


Přístroj dokáže rozpoznat zdravotní problémy ještě před viditelnými příznaky a známkami onemocnění, je to kontrola zdravotního stavu neinvazivním způsobem, nemůže dojít v žádném případě k poškození organismu.

Analyzátor zjišťuje srdeční, cévní a mozkové problémy, funkci jater, žlučníku, slinivky, ledvin, plic, mozku. Vystopuje kostní choroby a kloubní choroby, cukrovku, u mužů najde případné blížící se problémy s prostatou, zjistí i sexuální funkčnost, funkčnost sperma atd.. Současně i stav a kvalitu imunitního systému, funkčnost střev, štítné žlázy, očí. U žen gynekologické funkce, vyšetření prsou a hormonů v těle. Zjistí alergie, chybějící vitamíny a aminokyseliny, kolagen, koenzymy, kovy v těle, toxiny a další... Dále pak pulz srdce a mozku, případně příčinu obezity, množství nebezpečných vnitřních tuků v játrech a ostatních viscerálních tuků (tuky kolem vnitřních orgánů).

Přístrojem zpracovaná analýza 16 meridiánů v těle každého konkrétního člověka je pro mne po návratu z Číny také určitým vodítkem pro řešení problému.

V neposlední řadě nám napoví jakým směrem zaměřit nápravu pro zlepšení zdravotního stavu (doporučení odborného lékaře), případně jak předejít blížícím se zdravotním problémům pomocí úpravy jídelníčku, užíváním vitamínů a potravinových doplňků.